Ministr zdravotnictví navštívil Nemocnici Blansko
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívil blanenskou nemocnici a jednal o tématu vzdělávání mladých lékařů.
Regionální portály v dubnu oslavily 25 let své existence za tu dobu se rozšířily do několika krajů po celém Česku. Kam se za poslední čtvrtstoletí regiony posunuly? A jaká je jejich dnešní role? Odpovídá zakladatel Regionálních...
V Třebíči proběhla ve středu 17. června 2026 odborná konference „Babice – Rudá heydrichiáda“.